• 1 INFORMACJE
    W dniu 12.12.2018r. (środa) w godz. 16:00 - 17:00 zapraszamy rodziców/ opiekunów prawnych na Drzwi Otwarte. Można się będzie spotkać nie tylko z wychowawcą klasy ale i z wszystkimi nauczycielami uczącymi Państwa dziecko.
  • 2 INFORMACJE
  • 3 INFORMACJE
  • 4 INFORMACJE
  • 5 INFORMACJE

Klasa sportowa

W roku szkolnym 2018/2019 została utworzona klasa sportowa , w której nacisk kładzie się na ogólny rozwój dziecka. Grupę stanowią dzieci chętne do pracy o przeciętnej sprawności  fizycznej. Klasa sportowa, IVa, liczy 23. uczniów w tym 8. dziewcząt.

Czytaj więcej: Klasa sportowa

Historyczna wycieczka klas piątych do Biskupina i Gniezna

W dzisiejszych czasach nie wyobrażamy sobie życia bez pieniędzy. Płacimy nimi bieżące rachunki, kupujemy żywność, opłacamy usługi i transakcje. Każdy ma do nich dostęp. Jednak, czy tak było w przeszłości? Czy człowiek zawsze używał monet i banknotów? Czy podobnie jak dziś towary, którymi handlowano sprowadzano z odległych zakątków świata?

Czytaj więcej: Historyczna wycieczka klas piątych do Biskupina i Gniezna