• 1 INFORMACJE
    Szanowni Rodzice, zapraszamy na spotkanie rodziców w Szkole Podstawowej w Bysławiu (korytarz II piętro), które odbędzie się 26.09.2018r (środa) o godz.16.00. Po zebraniu ogólnym spotkania z wychowawcami klas w poszczególnych salach.
  • 2 INFORMACJA DLA UCZNIÓW Z POCZTÓW SZTANDAROWYCH:
  • 3 INFORMACJE
  • 4 INFORMACJA DLA UCZNIÓW Z POCZTÓW SZTANDAROWYCH:
  • 5 INFORMACJE

Uniwersytet dziecięcy w Lubiewie?

Wójt Gminy Lubiewo zaprasza dzieci w wieku od 5 do 12 lat do wstąpienia w szeregi studentów Uniwersytetu Dziecięcego.

Z taką ofertą wystąpiła do nas Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy, prowadząca ten rodzaj uniwersytetu już od 2010r.  Mając bardzo pozytywne doświadczenia ze współpracy przy organizowaniu Uniwersytetu  III Wieku, uważamy tę ofertę za bardzo atrakcyjną.

Czytaj więcej: Uniwersytet dziecięcy w Lubiewie?

„EUROPEJCZYK XXI WIEKU”

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Bysławiu informuje, że w roku szkolnym 2018/2019 będzie realizowany przez Gminę Lubiewo projekt edukacyjny pn.: „Europejczyk XXI wieku” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 - EFS, w ramach Osi priorytetowej 10 Innowacyjna edukacja, Działania 10.2 Kształcenie ogólne i zawodowe, Poddziałania 10.2.2 Kształcenie ogólne,

Czytaj więcej: „EUROPEJCZYK XXI WIEKU”