• 1 INFORMACJE
    Zachęcamy do udziału w akcji "PIŁKI ZA PUSZKI" - na boisku szkolnym umieszczony jest pojemnik na puszki, do którego można wrzucać puszki aluminiowe. ZA KAŻDĄ WRZUCONĄ PUSZKĘ SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!
  • 2 INFORMACJE
  • 3 INFORMACJE
  • 4 INFORMACJE
  • 5 INFORMACJE

Klasy V na trampolinach w Bydgoszczy i w Muzeum w Tucholi.(11.VI i 15. VI)

Obie klasy V pojechały pociągiem z Błądzimia do Bydgoszczy. Dla niektórych była to pierwsza przejażdżka pociągiem. Zwiedziły dworzec. Celem naszego wyjazdu były trampoliny., Tam przez godzinę pod okiem trenerów ćwiczyliśmy, skakaliśmy, braliśmy udział w zawodach. Były to inne zajęcia z wychowania- fizycznego- wspominają’’.

Czytaj więcej: Klasy V na trampolinach w Bydgoszczy i w Muzeum w Tucholi.(11.VI i 15. VI)