• 1 Informacja
    Dzień Edukacji Narodowej - w poniedziałek 14.10.2019r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.
  • 2 Informacja
  • 3 Informacja
  • 4 Informacja
  • 5 Informacja

Uroczyste pożegnanie klas ósmych

18 czerwca 2018 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów klas ósmych.

Życzymy Wam, abyście z podstawówki zachowali wspaniałe wspomnienia, a w kolejnej szkole odnaleźli miejsce dla siebie, ciekawych przyjaciół oraz – co równie ważne – spotkali życzliwych a jednocześnie wymagających nauczycieli.
Kierujcie się zasadami, które pozwolą Wam zawsze zachować godność człowieka oraz zdobywać uznanie i szacunek innych.

Wychowawcy klas VIII - J.Mówińska, P.Kapka