• 1 Informacja
    Uczniowie chcący dojeżdżać rowerem do i z kościoła podczas Rekolekcji Wielkopostnych w dniach 8.04.2019r. (poniedziałek), 9.04.2019r. (wtorek), 10.04.2019r. (środa) muszą mieć pisemną zgodę rodzica/opiekuna
  • 2 Rekolekcje Wielkopostne
    W dniach 8.04. - 10.04.19r. odbywać się będą Rekolekcje Wielkopostne. Codziennie rozpoczynać się będą o godz. 7:45 w Kościele Parafialnym. Uczniowie miejscowi przychodzą bezpośrednio do Kościoła. Autobusy rano dowożą dzieci pod kościół zgodnie z planem dowożenia.
  • 3 Informacja
  • 4 Rekolekcje Wielkopostne
  • 5 Informacja

W nagrodę na policję :)

26. listopada laureaci II Powiatowego Turnieju Pierwszej Pomocy Przedmedycznej „Młody Ratownik”, który w maju odbył się w naszej szkole, na zaproszenie komendanta tucholskiej policji nadkom. Wiesława Gapy, mieli okazję skorzystać ze specjalnego wyróżnienia – wizyty w tamtejszej komendzie.

Co przygotowali dla zwycięzców policjanci? Tego dowiecie zaglądając na oficjalną stronę KPP w Tucholi. Zachęcamy do lektury:

Dziękujemy komendantowi oraz policjantom tucholskiej policji za zaproszenie. I do zobaczenia w maju na kolejnej edycji naszego Turnieju.

Organizatorzy Turnieju: Katarzyna Mrozik i Piotr Kapka