• 1 Informacja
    Uczniowie chcący dojeżdżać rowerem do i z kościoła podczas Rekolekcji Wielkopostnych w dniach 8.04.2019r. (poniedziałek), 9.04.2019r. (wtorek), 10.04.2019r. (środa) muszą mieć pisemną zgodę rodzica/opiekuna
  • 2 Rekolekcje Wielkopostne
    W dniach 8.04. - 10.04.19r. odbywać się będą Rekolekcje Wielkopostne. Codziennie rozpoczynać się będą o godz. 7:45 w Kościele Parafialnym. Uczniowie miejscowi przychodzą bezpośrednio do Kościoła. Autobusy rano dowożą dzieci pod kościół zgodnie z planem dowożenia.
  • 3 Informacja
  • 4 Rekolekcje Wielkopostne
  • 5 Informacja

"Ze sportem przez życie”

W ramach projektu ,, Ze sportem przez życie”, UKS Kadet przy SP w Bysławiu zorganizował dwie imprezy szkolne.

1. W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu odbył się turniej piłki siatkowej, w którym uczestniczyli uczniowie SP oraz gimnazjum. Warto dodać, iż całością zajęła się młodzież w składzie Aneta Topilińska, Joanna Chabowska, Norbert Rudziński i Szymon Pozorski. Całą opieką zostali otoczeni przez Panią Iwonę Skorupę. Uczniowie stworzyli regulamin, wywiesili plakaty, zdobyli pieniądze na nagrody, byli autorami dyplomów, itp. Turniej odbył się jeszcze w roku szkolnym 2017/2018.

W ramach projektu uzyskane zostały środki pieniężne z Gminy Lubiewo, za które zakupione zostały koszulki, promujące naszą szkołę w Bysławiu oraz gminę.

2.  26 września 2018 zorganizowane zostały warsztaty z pilatesu klasycznego dla uczniów III klasy gimnazjum oraz IV klasy SP. Pilates to trening kondycji ciała i umysłu. Te zajęcia wzmacniają, ujędrniają i wydłużają mięśnie. Wysmuklą, zwiększą siłę i elastyczność całego ciała. Poprawają samopoczucie. Uczą prawidłowej techniki oddychania, kontroli nad własnym ciałem.  Pilates zapobiega przykurczom mięśni i niweluje bóle pleców i kręgosłupa. Pilates to zdrowe ciało i prężny umysł. Warsztaty przeprowadziła Pani Iwona Skorupa.

W ramach projektu uzyskane zostały środki pieniężne z Gminy Lubiewo, za które zakupione maty do ćwiczeń, które wykorzystywane są na lekcjach wychowania fizycznego oraz edukacji dla bezpieczeństwa.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://spbyslaw.edu.pl/images/sks