• 1 Wywiadówka
    Wywiadówka odbędzie się dniu 11.01.2019r. o godzinie 16.00 - ogólne zebranie rodziców. Serdecznie zapraszamy!
  • 2 Ważne! INFORMACJA OCENY SEMESTRALNE.
    Prosimy o zapoznanie się z przewidywanymi ocenami semestralnymi uczniów (ze wszystkich przedmiotów), które będą wystawione w e-dzienniczku do dnia 14 grudnia 2018r. Tego dnia odbędzie się również Kiermasz Świąteczny.
  • 3 Wywiadówka
  • 4 Ważne! INFORMACJA OCENY SEMESTRALNE.
  • 5 Wywiadówka

„EUROPEJCZYK XXI WIEKU”

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Bysławiu informuje, że w roku szkolnym 2018/2019 będzie realizowany przez Gminę Lubiewo projekt edukacyjny pn.: „Europejczyk XXI wieku” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 - EFS, w ramach Osi priorytetowej 10 Innowacyjna edukacja, Działania 10.2 Kształcenie ogólne i zawodowe, Poddziałania 10.2.2 Kształcenie ogólne,

Projekt zakłada organizację zajęć pozalekcyjnych z języka angielskiego i niemieckiego dla 100 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Bysławiu i w Lubiewie w formie zajęć stacjonarnych i  zajęć na platformie e-learningowej.

Zgłoszenia uczniów spełniających kryteria udziału w projekcie przyjmowane są przez nauczycieli języków obcych  do 28.09.2018 r.

W celu zgłoszenia ucznia w zajęciach projektowych rodzic musi wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz oświadczenie, które można pobrać w sekretariacie szkoły.